Bilgisayarcıda haftalık kaç TL alırım?

muhammedbahar

Femtopat
Daha fazla  
14 yaşındayım ve yazın bilgisayarcıda çalışacağım ama haftalık kaç veya ne yapılıyor bilmiyorum.

Bu devirde para için bilgisayarcıda çalışmak pek mantıklı değil bence. Eğer bilgisayar hakkında bir şeyler öğrenirim diye gidersen öyle git. Onun dışında komilik vs. daha fazla kazandırır.

Ben böyle yapmadım ama Technopat rehberlerine bakabilirsin yardımcı olacaktır ve Technopat YouTube videolarını izleyebilirsin ve nejdat delioğlunu tavsiye ederim adam işin kralını yapıyor.

14 yaşındayım ve yazın bilgisayarcıda çalışacağım ama haftalık kaç veya ne yapılıyor bilmiyorum.

Seni çalıştıracak adam söylemediyse iyi gününde olduğu bir zaman harçlık verir herhalde

Yazılımsal/Donanımsal her soruna "Buna format lazım" dersen başındaki herifin gözüne girersin bence.

Şahsen önermem.

Ben geçen sene berberde çırak olarak çalışıyordum. Günlük en az 50 TL cebime giriyordu. (Bahşiş)

Sanayi hakkında hiç bilgim yok gene de alırlar mı ki?

Çırak olarak başlarsın ilk başta fazla para vermezler. Yavaş yavaş öğrenirsin. Eğer ileride okumazsam Amerika'da bir tane dükkan açsan çok para var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…