Bilgisayarcının bilgisayardan anlamadığını nasıl anlarım?

Ne yapacağım çıraklıkta? Önereceğin başka meslek var mı? Babamın oto yıkamasında çalışmak isterdim fakat 3 elemanı var yeter o ben yük olmayayım
Amacın harçlık çıkarmak değil mi ? Ne yapacaksın iş hayatına atılmayacaksın ya ? Maksat harçlık çıkarmak. Yoksa otur derslerine çalış. Yazı değerlendirecek her hangi bir yerde çalışabilirsin.

Arkadaşlar bilgisayarcılar, bilgisayarlardan anlarlar. İşlerine geldiği gibi anlarlar o ayrı mesele.

Anlamayan vatandaşlardan da RAM çalarlar
Diyorum ya, işlerine geldiği gibi anlarlar. Onlar da hangi ekran kartının, RAM'in, işlemcinin iyi olduğunu biliyorlar. Kötüyü müşteriye satarsın iyisini kendine alırsın. Aynı Youtube'da para karşılığı dandik markaları öneren Youtube kanalları misali...

git izoly alıcam nasıl de

Nesilleri tükenmeyecek demi onların

Getir götür yaparsın, format falan atarsın en fazla diye düşünüyorum. O kadar hevesli isen gir çalış hem de tecrübe etmiş olursun.

Çay getir, yeri paspasla. Git kasayı al gel Sana bilgisayarı elleteceğini sanmıyorum ama bilgini gösterirsen format işlerine baktırabilir.

-Abi bilgisayarın faresi bozulmuş nasıl tamir edicez

+ Format kardeşim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…