Bilgisayarcının değiştirdiği laptop klavyesi orijinal mi?

370335

Hectopat
Makaleler
1
Konu şu şekilde ben laptop klavyesinin bir tuşunu fırlattım fırlattım derken bir anda fırladı menteşeleri kırıldı sanırım annem tanıdık okulun bilgisayarcısına laptopu bırakmış bende orayı istedim çünkü 12 11 yıllık laptop servisi bile bakmaz artık neyse konumuza gelelim evet klavyede o fırlayan tuş olan enter tuşunu sadece tamir edemiyorlarmış direk tüm tuşların hepsini yeniliyebiliyorlarmış 500 lira istediler kabul ettik tamir ettiler menteşelerinimi hepsinin yenilediler nereyi yenilediler bilmiyorum bilgisayarcının taktığı bu klavye tuşlarının menteşeleri veya da her neyi değiştirdiyse orijinal midir?

Klavyedeki eksik tuş harf takılabilir veya tamir edilebilir uydurulabilir ama nasıl bozulduğuna kırıldığına bağlı.

Menteşe tamiri ve klavye hakkında orijinal mi değil mi anlamak için elde biraz veriler olması lazım bizimle paylaşılan bu bilgiler olmadığı için karşılaştıramıyoruz değerlendiremediğiniz bir şey diyemiyoruz.
Orijinal klavye zor yani her zaman her yerde hemen bulanmıyor ve zaman ister. Genelde uyumlu klavyeler takılıyor muhtemelen sizdeki klavyede orijinal değil ama uyumlu klavye emin değilim dediğim gibi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı