Bilgisayarda ekran siyah şekilde kalıyor bekletiyor

Batwo

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xbox Series X - iPhone 13 White 128GB
Meslek
Satış Operasyon Uzmanı
Bilgisayarı açtığım zaman bazen kendine gelemiyor ekran siyah şekilde kalıyor bekletiyor. Ben reset attıktan sonra tekrar açılıyor, dün akşam kasadan güç butonuna bastım ve masaüstü gelmeden bir mavi ekran hatasıyla karşılaştım işletim sistemim Win 10 Pro 64 Bit sürümü, bilgisayarım açıldıktan sonra Google örneğin açtığımda açılırken sanki monitör göz kırpar gibi bir hareket yapıyor, çok seri şekilde küçük bir şey kablodan mı kaynaklanıyor farklı bir şey mi çözemedim. Umarım tam açıklayabilmişimdir kendimi, anakartım da mı problem var yoksa işletim sistemiyle mi alakalı? RAM'ler yerine tam oturmuş vaziyette donanım olarak her şey tam takılı, driverlar güncel, fakat bilgisayarda genel olarak bir sıkıntı olduğunu görüyorum ve düşünüyorum. Neyle alakalı olabilir? Sizlerden birkaç öneri rica ediyorum aldığım yere götüreceğim bilgisayarımı devam ederse bu sıkıntılarım. Herkese iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı