Bilgisayarda gri ekran oluyor

sonic0025

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, iyi akşamlar.

Cooler Master adlı bir kasa aldım ve alalı 3 gün oldu aşağı yukarı bilgisayarı kurduk fakat şöyle bir sorun ile karşılaştık; ekran gelmiyor arkada Windows çalışıyor ama ekran gri Windows'u göremiyorum. USB'yi çıkar tak yaptığımız da bir ses gelir ya o ses geliyor halbuki USB'yi çıkar tak yapmıyorum çok çok nadir ise yeniden başlattığımızda bilgisayarı şansa Windows ekranı çıkıyor karşıma normal bir şekilde açılıyor. Ardından şunu denedik bilgisayara format attık ekran kartı uygulaması falan hiçbir şey indirmedik bilgisayarı 3 defa yeniden başlattık. Normal bir şekilde açıldı kapattık ve geri açtık 3 defa yine normal bir şekilde açıldı burada bir sıkıntı yok. Açılıyordu bilgisayarım ama ekran kartı uygulamasını indirince kuruluma geçince bilgisayar kafayı yiyor ve yine o hatayı görüyoruz ekran gri oluyor. NVIDIA ekran kartım bu programı indirince bilgisayar iyice kafayı yiyor. Sorunu bir türlü anlamadık NVIDIA'yı indirmediğimiz halde her şey normal ama bu uygulamayı indirince cidden sıkıntı çıkarıyor. Bilgisayar sorun nedir her yolu denedik ve halledemedik. Lütfen yardımcı olabilecek varsa cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bilgisayarım çalışıyor sabah video çekecektim ekran şöyle böyle oluyor diye daha net açıklayıcı olsun diye 2 3 defa yeniden başlattım kapatıp açtım 2 3 defa ekran kartını mı tam oturtmadım bilmiyorum şu anlık çalışıyor teşekkürler yardımlarınız için bir sorun olursa mutlaka konu açarım :)

Geri
Yukarı