Bilgisayarda keylogger mı var?

Başlat çalıştır regedit yazıp hkey_local_machıne/software/microsoft/windows/run dizininie gel listede bilgisayar açıldığında ototmatik başlayan programlar vardır bilgisayarında trojan varsa bu dizinde anahtar oluşturur.
2014-11-28 14-31-23 Ekran görüntüsü.png

Combofix keylogger silmez, sadece yapısını bozar. Çoğu virüsü bu şekilde bozduğu için siz çözüldü sanıyorsunuz. Sert çıkmamın nedeni hala bunu önermeniz, diğer kişiler de laf dinlemedikleri için biraz net konuşmak gerekiyor.
Ben sadece önerdim denemek yada denememek kişinin kendi ellerinde. Hayırlı forumlar.

Sistemde ctrl+alt+delete yapıp services.exe kısmının karşısında büyük yazılar ile SYSTEM yazmıyorsa keylogger veya trojen vardır. Bunun en kısa ve temiz olarak Combofix ile halletme şansınız vardır çok hafifdir ve etkilidir.

Anlattıklarınızın bir kısmını biliyordum. Hepinize teşekkür ederim. Bilişim dersinde bile bilgisayarda keylogger var dedim. Hoca seni ilgilendirmez dedi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı