Bilgisayarda sürekli FPS düşüşü oluyor

• Konuyu başlatan doche
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 357
Bak güzel dostum, bu tür hatalar sırf sıcaklıktan dolayısıyla da olmaz. Bunun RAM, darboğaz vs. gibi etkenleri var. Anlamamakta ısrar ediyorsun.
biliyom ram dusuk olncada oluyo ama cpu sıcaklıgı var atssın oyuna gısın cpu baksın cok cpu kulanıyordur butun ıslemcı cekirdegini kullansın

biliyom ram dusuk olncada oluyo ama cpu sıcaklıgı var atssın oyuna gısın cpu baksın cok cpu kulanıyordur butun ıslemcı cekirdegini kullansın
CPU sıcaklığının yüksek olması kesin bir yargı değildir. Bizde konu sahibi arkadaşa önermelerde bulunuyoruz ki ön teşhis koyalım diye.

Arkadaslar fps dusmesi yasamiyorum konuyu duzenleyen moderator sagolsun o kadar yanlis duzenlemis ki fps sorunu yok normal kullanirken pc yi arada cizirti oluyor bilgisayar kisa bir sureligine donuyor i5 9400f 16gb ram 3600mhz 1050 ti cyberus kart var

Arkadaşlar FPS dusmesi yasamiyorum konuyu duzenleyen moderator sağ olsun o kadar yanlış duzenlemis ki FPS sorunu yok normal kullanirken PC'yi arada cizirti oluyor bilgisayar kisa bir sureligine donuyor i5 9400F 16 GB RAM 3600MHz 1050 Ti cyberus kart var.

Bu cızırtının hangi bileşenden geldiğini tespit ettiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı