Bilgisayarda virüs mü var?

futs

Hectopat
Bilgisayara sanırım virüs bulaştı. Malwarebytes ile tarama yaptım 51 tane şüpheli dosya buldu. Ne yapmam lazım?

Dosyaları sil ve emin olmak için başka bir programla tarama yapabilirsin. (Avast, Kaspersky, Bitdefender) vb.

Bilgisayara sanırım virüs bulaştı. Malwarebytes ile tarama yaptım 51 tane şüpheli dosya buldu. Ne yapmam lazım?
MalwareBytes bildiğim kadarıyla sadece malware buluyordu kaspersky'da indir zaten ikisi birbirini tamamlıyor virüsleri bulur siler tertemiz olur bilgisayarın.

Crackli kaç tane oyun var onları sil.

Bu konuda çok fikir sahibi değilim fakat başımdan geçeni anlatayım. İsmini vermek istemediğim bir oyun için trailer indirdim. Trailer çalışmadı sildim fakat defender simgesi kayboldu. PC durmadan güvenlik duvarını açın diye uyarı verdi. Bende malwarebytes ile temizlik yaptım fakat güvenlik duvarında halen sıkıntı vardı. 2 gün sonra bana bildirim geldi google hesabınıza giriş yapıldı diye. Elim ayağım birbirine girdi tüm şifrelerimi değiştirdim fakat virüs benden hızlı davrandı ki Epic games ve steam hesabım çalındı halen kurtaramıyorum.
O yüzden bence en mantıklısı format.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…