Bilgisayarda Xbox 360 kontrolcüsü kullanmak

Batuhan Bolat

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RDR 2 gibi oyunları konsolda oynadıktan sonra PC'de çok afalladım ve klavye-fare ikilisinin işkence olduğunu hissettim. Gamepad kullanmak istiyorum ve aklıma fiyatından dolayı sıfır Xbox 360 Gamepad almak var. Titreşim özellikleri çalışıyor mu bilgisayarda ve yeni oyunlara tanıtabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfır Xbox 360 gamepad bulamazsınız, çakma satılanlar.

Hocam bence kablosuz 360 kolu almayın. Bu aparat olmadan PC'ye bağlanmaz.
#Aliexpress TRY 83.04 19%off | kablosuz Gamepad PC adaptörü USB alıcısı Microsoft Xbox One 360 oyun konsolu denetleyici USB PC alıcı oyun aksesuarları.
.
Monster Pusat Pro veya MSI Gamepad alabilirsiniz.

İlginize teşekkür ederim. Oyun zevkimi üst noktaya taşıyacak bir şey istiyorum. RDR 2 gamepad uyumulu mu bilmiyorum ancak gerçekten konsolda 50 saat oynayıp klavye mouse ikilisine geçince kontroller berbat geliyor. FPS oyunları hariç klavye mouse çekilecek iş değilmiş diyorum içimden
Tavsiyemdir fiyat performans olarak mükemmel.
Monster Pusat Pro stoklarda gözükmemekte arkadaşlar. Windows ve oyunlara tam uyumlu bir şey aramaktayım. 200 lira verebilirim ortalama. Önerilerinizi bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…