Bilgisayarda Yüklü Gelen Office Programını Nasıl Kaldırabilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

JacKaLs

Hectopat
Arkadaşlar Merhaba başlıkta belirttiğim yüklü gelen uygulamada sürem dolmuş ve para istiyor. Aktifleştirmek için bende bilgisayardan kaldırıp torrent olarak Office 2016 indirdim ve Full şekilde kurdum ama İngilizce olarak kuruldu dil şeçeneğini Türkçe yapmak istiyorum dil paketini Microsoft indiriyorum ama bilgisayarda yüklü gelen Office programına yüklemeye çalışıp hata veriyor. Asıl konum bilgisayarda kurulu gelen Office programını tam anlamıyla nasıl silebilirim? Veya torrent olarak indirdiğim Office 2016 Plus'u başka nasıl Türkçe yapabilirim yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Torrent olarak indirilen (orijinal olmayan) programlara destek veremiyoruz. Microsoft Office alacak kadar paranız yoksa Microsoft'un sunduğu Microsoft Office Online hizmetini kullanabilir ya da LibreOffice gibi ücretsiz yazılımlar kullabilirsiniz. Programları satıldıkları yerden orijinal bir şekilde almaya çalışınız.

Son düzenleme:
Orjinal olmayan ürünlere destek vermiyoruz. Fakat bilgisayara yüklü olan Office uygulamaları, ayarlar - uygulamalar kısmından gayet basit bir şekilde silinebiliyor.

Torrent olarak indirilen (orijinal olmayan) programlara destek veremiyoruz. Microsoft Office alacak kadar paranız yoksa Microsoft'un sunduğu Microsoft Office Online hizmetini kullanabilir ya da LibreOffice gibi ücretsiz yazılımlar kullabilirsiniz. Programları satıldıkları yerden orijinal bir şekilde almaya çalışınız.
Teşekkür Ederim ama ben sorunu çözdüm gayette orijinal olmayan bir uygulamayı TÜRKÇE yaptım
Orjinal olmayan ürünlere destek vermiyoruz. Fakat bilgisayara yüklü olan Office uygulamaları, ayarlar - uygulamalar kısmından gayet basit bir şekilde silinebiliyor.
Teşekkür Ederim ama ben sorunu çözdüm gayette orijinal olmayan bir uygulamayı TÜRKÇE yaptım

Orijinal olarak kullanmadığınız bir programda sorununuzu kendiniz çözdüğünüz için herhalde bizim sizi tebrik etmemiz gerekiyordu. Orijinal olan programları satıldıkları yerden orijinal olarak alınız. Eğer yeterli sayıda paranız yoksa size önerdiğim programlara bakabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı