Bilgisayarda yüklü programı gizleme

dienibelungen

Hectopat
Merhaba, sorumu açıklayıcı bir başlık bulamadım.

Bilgisayarımda yüklü olan TUS dershanesi programı, IDM yüklü olduğu zaman açılmıyor. (video indirme programı olduğu için) programa girip dersleri izleyebilmek için IDM'yi kaldırmak gerekiyor. Ancak IDM benim için hayati bir program ve sürekli kullanmam gerekiyor. Onu kaldırmadan, bilgisayarda yüklü değilmiş gibi göstermenin bir yolu yok mudur?

CCleaner'da araçlar-kaldır kısmında IDM'e tıklayıp sil dersen belki işe yarar sil dediğin zaman kaldırmıyor sadece görünmüyor program ekle kaldırda.

Merhaba, sorumu açıklayıcı bir başlık bulamadım.

Bilgisayarımda yüklü olan tus dershanesi programı, IDM yüklü olduğu zaman açılmıyor. (video indirme programı olduğu için) programa girip dersleri izleyebilmek için IDM'yi kaldırmak gerekiyor. Ancak IDM benim için hayati bir program ve sürekli kullanmam gerekiyor. Onu kaldırmadan, bilgisayarda yüklü değilmiş gibi göstermenin bir yolu yok mudur?

IDM'nin dosyasını kopyala ve direk sil bu sayede sanki PC'de yokmuş gibi kullanırsın ama IDM açıkkende dershane programı açılmıyabilir onun içinde görev çubuğunun en alttagi küçük pencereden IDM'yi kapaman gerek.

Geri
Yukarı