Bilgisayardaki virüs nasıl temizlenir?

• Konuyu başlatan Swerp
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 173

Swerp

Decapat
Merhaba. Büyük ihtimalle bilgisayarıma virüs bulaştı ki bunu şöyle anladım. Bir program indirdim ve kullandıktan sonra VirusTotal'de çoğu antivirüs kırmızı gözüküyordu. Şu an Kaspersky ve Malwarebytes'dan tam tarama yapıyorum. Onun dışında yapacağım bir şey var mı veya direkt format mı lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Büyük ihtimalle bilgisayarıma virüs bulaştı ki bunu şöyle anladım. Bir program indirdim ve kullandıktan sonra VirusTotal'de çoğu antivirüs kırmızı gözüküyordu. Şu an Kaspersky ve Malwarebytes'dan tam tarama yapıyorum. Onun dışında yapacağım bir şey var mı veya direkt format mı lazım?
Dediğiniz programlar içinizi rahatsız ediyorsa temiz kurulum yapabilirsiniz. Ama temiz kuruluma gerek yok bence.

Dediğiniz programlar içinizi rahatsız ediyorsa temiz kurulum yapabilirsiniz. Ama temiz kuruluma gerek yok bence.

Hocam daha önce hiç oynayarak zorlanmadığım oyunlarda şu an ekran kartı fanı 2400RPM'e çıkıyor ve testleri falan yaptım. Malwarebytes da 11 pups, bir tane pums diye bir şey buldu, Kaspersky'de bir şey bulmadı. Şimdi ESET'i deneyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı