Bilgisayardan başkalarının konuşma sesi geliyor

Eskiden ben de de oluyordu o olay kulaklıktan çok kısık konuşma sesleri geliyordu. araştırdım frekans karışmıştır falan filan diyorlardı ne alaka bilemedim.

Evet bu bir virüs. Elemanlar arka planda konuşuyorlar. Sonra da dalga geçtiklerini zannediyorlar. "Şimdi arka plandan sesler geliyor şaşırdı kaldı vb..." Korkmayın bende antivirüs bile yok. İnternetinizi kesip aramaya msconfig yazarak açılan pencerede Hizmetler sekmesinde "Tüm Microsoft Hizmetlerini gizle" yapın. Diğer bütün uygulamaların çentiğini kaldırın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın. "windowsbilesenleri" şeklinde dosya gezgininde arama yaptırıp tüm bulduklarını silin (bende 3 tane çıktı). C:\Program Files (x86)\Windows\Windows Bilesenleri klasürünü de tamamen silin. Şimdi siz onlara gülebilirsiniz.

Son düzenleme:
Az önce anlattığın durumun birebir aynısı yaşadım, oyun oynarken discord kanalına çektiler zannettim değilmiş, arkada takılma felan oldu sanırım dedim bilgisayarı yeniden başlattım hala konuşma sesleri gelmeye devam ediyordu. Hiç düşünmeden format attım direkt bilgisayara şuan sıfırdan kurularımla yapıyorum ve ilk defa karşılaştım 😅 İnsan bir tribe girmiyor değil hani

Geri
Yukarı