Bilgisayardan gelen ses

Kara Elf

Hectopat
Merhaba bu sabah uyandığım zaman bu sesle karşılaştım. Yaklaşık 6 ay önce de bu ses vardı birkaç gün sonra kendi kendine gitmişti. Tekrardan başladı seslere karşı aşırı duyarlıyım bu ses beni aşırı kötü etkiliyor. Düzelmesi için ne yapabilirim? Bu ay ameliyat olabilme şansım var o yüzden hızlı çözülürse çok sevinirim. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.
Not: Bilgisayarı hiçbir şekilde dokunmadım kendi kendine oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
fan ın birinin rolentisi bozulmuş fan ı tespit ederek değiştir ya da bakimla halledebilirsin

Merhaba bu sabah uyandığım zaman bu sesle karşılaştım. Yaklaşık 6 ay önce de bu ses vardı birkaç gün sonra kendi kendine gitmişti. Tekrardan başladı seslere karşı aşırı duyarlıyım bu ses beni aşırı kötü etkiliyor. Düzelmesi için ne yapabilirim? Bu ay ameliyat olabilme şansım var o yüzden hızlı çözülürse çok sevinirim. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.
Not: Bilgisayarı hiçbir şekilde dokunmadım kendi kendine oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kablo değiyor olabilir fanları yuvasına doğru itekleyin rölanti yapmış olabilir küçük bir sorun dert etmeye gerek yok rahatsız olduysanız değiştirin veya bakımını yapın

@ilkaydmr @25Murad25 @320195 @Silinen üye Hocam yaklaşık bir senedir bu kasayı kullanmaktayım. Nadiren bilgisayara oturuyorum. Durup dururken neden böyle bir sorunla karşılaştım. Başka bir şey olma ihtimali var mı? Arkadaşım fana kablo çarpıyor dedi. Bilgisayardan anlamadığım için bilgisayarı açıp kontrol edemiyorum. Bir sorun olur diye. Arkadaşımı bekliyorum

Geri
Yukarı