Bilgisayardan kendi kendine dosyalar siliniyor

Bekir Türkoğlu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dün akşam Empire Total War diye bir oyun indirdim. Oyunu bu saate kadar güzelce oynuyordum şimdi oyundaki grafikler vesaire yamulmuş rengi pembe siyah kare kare olmuştu. Ben de tekrar kurayım dedim ve setup şu hatayı verdi. Bu her oyunda oluyor şimdiye kadar 30-40 kere Windows 8 Pro kurdum hala sonuç aynı. Bad Sector ile alakası var ise HD Tune ile tarattım 2 saat sürdü bir şey çıkmadı. Full yeşil. Harddisk değiştirdim yine aynı. Çözümünü bulamıyorum, yardım eder misiniz?

2014-07-24 11_31_16-ViTALiTY - Steamless Installer (PID_ 2392).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkçe'yi katletmişsin. :D Türkçe kurallarına uyalım ceza alırsın yoksa. Sıcaklıkları kontrol et AIDA64 ile. Sorun olabilir ekran kartında.

Saçmalamayın ekran kartının dosya çıkartma ile alakası olabilir mi ? Belli ki oyun orjinal değil ve Anti-Virüs'te virüs görüp siliyor. Anti-Virüs varsa kapat tekrar dene ve korsan oyun almamaya çalış.

Arkadaşım adam oyun oynarken grafikler falan kaydı diyor bende de olmuştu, ekran kartım yanmıştı. Her şeyi korsan oyuna bağlamayın. Biz yıllardır korsan oyun kullanıyoruz öyle bir sorunla henüz karşılaşmadık. ;)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı