Bilgisayardan motor sesi gibi ses geliyor

kozmoneustee

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Laptopumdan motor sesi gibi bir ses geliyor. Donanımsal olduğu aşikar. Bu sesi duyduğum anda sesin bitmesini bekledim, bitmedi. Bilgisayarı kapatmayı denedim, kapanmadı. En sonunda manuel olarak kapattım ve ses durdu. Şimdi geri açmaya korkuyorum. Ne yapmalıyım?
Bu da videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopumdan motor sesi gibi bir ses geliyor. Donanımsal olduğu aşikar. Bu sesi duyduğum anda sesin bitmesini bekledim, bitmedi. Bilgisayarı kapatmayı denedim, kapanmadı. En sonunda manuel olarak kapattım ve ses durdu. Şimdi geri açmaya korkuyorum. Ne yapmalıyım?
Bu da videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

HDD kaynaklı bir ses.

Hocam fanlardan geliyor o ses büyük ihtimal. 4 yıllık laptopumda öyle çalışıyor şu an. Fanlarda sorun var. Eğer garantisi vs varsa gönder yok ise bilgisayarcıya götür. Kendim açar bakarım diyorsanız açıp kontrol edin. En basitinden kulağınızı fanlara doğru götürün ordan mı geliyor ses bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı