Bilgisayardan PlayStation Hesabı Açma

ProofStriket

Kilopat
Yer
Ankara, MAMAK
Daha fazla  
Ben biraz önce Playstation 4 siparişi verdim. Biliyorsunuz ki Playstation Store'da Black Friday indirimi var. Bundan dolayı ben diyorum ki şu an bilgisayardan Playstation hesabı açacağım ve oyunları şu an açtığım hesaba alsam alsam Playstation'ım geldiği zaman hesabıma girip oyunları indirebilir miyim? Yoksa Playstation geldiğinde yeni bir hesap açıp oyunları ona mı almak zorundayım? Umarım demek istediğim şeyi anlatabilmişimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sahip olduğun veya yeni açtığın hesabı yeni aldığın PlayStation 4'de kullanabilirsin. Ayrıca Kara Cuma indirimleri gördüğüm kadarıyla 27.11.2018'de bitiyor, PlayStation elinize ulaştığında da satın alabilirsiniz.

Sahip olduğun veya yeni açtığın hesabı yeni aldığın PlayStation 4'de kullanabilirsin. Ayrıca Kara Cuma indirimleri gördüğüm kadarıyla 27.11.2018'de bitiyor, PlayStation elinize ulaştığında da satın alabilirsiniz.
Amazondan şipariş verdiğim için geç gelecek.
Ve hesabı Playstation store üzerinden açtım. Doğru yerden açmış mıyım? Yani burdan açtım All Deals

Amazondan şipariş verdiğim için geç gelecek.
Ve hesabı Playstation store üzerinden açtım. Doğru yerden açmış mıyım? Yani burdan açtım All Deals
Dolar üzerinden satın alıp ABD fırsatlarından yararlanacaksan doğru.
Türk Lirası ile satın alıp Türkiye fırsatlarından yararlanacaksan buradan üye olabilirsin: Oyunlar

İki türlü de hesabın olsun. Cihazda ikisi de kayıtlı durur. Benim de var bir adet US hesabım. Bir ara Wolf Among Us bedavaydı onu almıştım :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı