Bilgisayardan telefona çok yavaş veri aktarılıyor

saidasilsoy

Hectopat
Daha fazla  
Toplamda yarım GB fotoğraf var dosya sayısı fotoğraft gözüktüğü kadar. Type-C üzerinden USB 3.0 port ile taşıma işlemi yapıyorum ancak aşırı yavaşlık söz konusu.
Bunun için yapılmış olan bir program var mıdır?
7 saat olmak üzere 😥

Screenshot_2022-10-28-21-20-28-978-edit_com.monect.portable.jpg

Son düzenleme:
Dosya sayısı fazla olduğu için süre uzun oluyor telefondaki USB sürümü 2.0 olabilir

Dosyayı zip haline getirip o şekilde atın daha hızlı olacaktır

Dosya sayısı fazla olduğu için süre uzun oluyor telefondaki USB sürümü 2.0 olabilir.

Dosyayı ZIP haline getirip o şekilde atın daha hızlı olacaktır.

Telefonum 11t Pro yavaş bir telefon değil.

Çözüm aslında telefona aktardığım klasör ile ilgiliymiş, hepsini tek bir klasöre aktarmak işi uzatıyor.
Yeni bir klasör oluşturdum ve kalan dosyaları oraya aktarıyorum şu an ve sonunda kalan süre ile alakalı bir yazı görebildim teşekkürler ilginiz alakanız için.

Telefonunuzun yavaş olması ile sorun yok, kullandığınız cihazın-veri aktardığınız cihazın port girişleri eski olabilir, kablonuz veri aktarımına uygun olmayabilir. Birçok şey sorun yaratabilir.

Telefonumun kutu içerisindeki 120W destekli kablosunu kullanıyorum. Ayrıca anakartımın arkasındaki 3.0 portunu kullanıyorum.

Aynı sorun bende de var telefondan flash belleğe dosya aktarımı yapıyorum bilgisayar üzerinden çok yavaş oluyor 24 saat oldu neredeyse.

Yeni konular

Geri
Yukarı