Bilgisayarı açtığımda BIOS ekranına atıyor ve hiçbir türlü çıktığımda masaüstüne ulaşamıyorum

Aimlox

Centipat
Bilgisayarı açtığımda BIOS ekranına atıyor ve hiçbir türlü çıktığımda masaüstüne ulaşamıyorum. Acil olarak yardımcı olursanız çok memnun olurum. Sistemim ile ilgili sorularınız olursa yazıyorum aşağıya.
*Bilgisayarı alalı 4 gün oldu*
------------------------------------------------
AMD Ryzen 5 2600.
Gigabyte B450M S2H 3400MHz.
Kingston 8 GB HyperX Fury Black 3000MHz.
Xigmatek İstanbul 650W.
MSI Radeon RX 5500XT 4 GB.
Cooler Master A71C işlemci soğutucu.
Toshiba OCZ 500GB okuma 1700MB/1600MB yazma.
ASUS WireLESS-N300.

Bilgisayarı açtığımda BIOS ekranına atıyor ve hiçbir türlü çıktığımda masaüstüne ulaşamıyorum. Acil olarak yardımcı olursanız çok memnun olurum. Sistemim ile ilgili sorularınız olursa yazıyorum aşağıya.
*Bilgisayarı alalı 4 gün oldu*
------------------------------------------------
AMD Ryzen 5 2600.
Gigabyte B450M S2H 3400MHz.
Kingston 8 GB HyperX Fury Black 3000MHz.
Xigmatek İstanbul 650W.
MSI Radeon RX 5500XT 4 GB.
Cooler Master A71C işlemci soğutucu.
Toshiba OCZ 500GB okuma 1700MB/1600MB yazma.
ASUS WireLESS-N300.
Windows yüklü mü?

Windows yüklü mü?
evet yüklüydü dün akşam bi pc yi açıyim zula gircem diye. mavi ekran verdi. işte yeniden başlat gelişmiş seçenekler felan geldi. srttrail hatası oldu önce. sonra da böyle bios ekranında kaldı
evet yüklüydü dün akşam bi pc yi açıyim zula gircem diye. mavi ekran verdi. işte yeniden başlat gelişmiş seçenekler felan geldi. srttrail hatası oldu önce. sonra da böyle bios ekranında kaldı
hatta vatan bilgisayardan aldım dün akşam onlar da corona yüzünden kapanmış kaldım böyle forumlara baka baka

İşletim sistemi ya da SSD zarar görmüş gibi duruyor.
Temiz kurulum deneyebilirsin.

İşletim sistemi ya da SSD zarar görmüş gibi duruyor.
Temiz kurulum deneyebilirsin.
hiç bilgisayarı açamıyorum nasıl yapabilirim biraz daha aydınlatır mısın lütfen

hatta vatan bilgisayardan aldım dün akşam onlar da corona yüzünden kapanmış kaldım böyle forumlara baka baka
bu arada win 10 home var lisanslı olarak

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı