Bilgisayarı açtığımda çıkan ses

Berkay Gür

Kilopat
Makaleler
30
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar nezaman bilgisayarımı açsam bu ses meydana geliyor. En fazla 15 dakika sürüyo bu ses çıkarması. Sistemimi yeni aldım sayılır. Yaklaşık 3 ay oldu. Parçaları aldım ve kendim taktım. ( Herşeyini biliyorum takmayı sorun yok)
İlk başlarda böyle bi olay yoktu 2 haftadan beri böyle ses geliyor. Yardımlarınızı bekliyor, teşekkür ediyorum.

• Ekran kartı: Asus Gtx 780 ti directcu II
• İşlemci: Intel i7 4790 + Hyper 212x soğutucu
• Anakart: Asus H97 plus
• Ram: 8GB vengeance (4x2) 1600mhz
• Kasa: Xigmatek talon kasa + 750w 80 plus silver güç kaynağı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fana herhangi bir kablo falan sürtüyor olabilir mi? Kasanızı açıp içine bir bakın ses nereden geliyor? PSU'da ark oluşumu varsa derhal garantiye verin ürünü. Gelişmeleri de bizimle paylaşın.

Fana herhangi bir kablo falan sürtüyor olabilir mi? Kasanızı açıp içine bir bakın ses nereden geliyor? PSU'da ark oluşumu varsa derhal garantiye verin ürünü. Gelişmeleri de bizimle paylaşın.
Kablo deymiyor. Zaten bilgisayar açıldıktan 5 dakika sonra gidiyor ses. Ses PSU taraflarından geliyor ama neden olduğunu bilmiyorum. Varmı nedenini bilen? Kasa çok ağır. Garantiyle uğraşmak istemiyorum. Belki çözümü vardır veya problem çıkartmaz ise kalsın böyle derim. :)
Teşekkür ederim yorumlarınız için.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı