Bilgisayarı güncelledikten sonra oyunlarda siyah ekran alıyorum

serkantmz01

Centipat
Daha fazla  
Monster bilgisayarım var 2 hafta önce güncelleme yaptım, yeniden başlatıtığımda ekranın üstünde bozulmalar oldu. Sonra tekrardan güncelleme yaptım. Yukarıdaki bozulmalar kalktı şimdi CS:GO'ya girdiğide üst taraf bozuk olan alan gözüküyor. Sadece onun dışında siyah ekran fareyi hareketirdiğimde oyundan ses geliyor ama ben göremiyorum. Oyun açılıyor ama ben sadece siyah ekran görüyorum bilgisayar işliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster bilgisayarım var 2 hafta önce güncelleme yaptım, yeniden başlatıtığımda ekranın üstünde bozulmalar oldu. Sonra tekrardan güncelleme yaptım. Yukarıdaki bozulmalar kalktı şimdi CS:GO'ya girdiğide üst taraf bozuk olan alan gözüküyor. Sadece onun dışında siyah ekran fareyi hareketirdiğimde oyundan ses geliyor ama ben göremiyorum. Oyun açılıyor ama ben sadece siyah ekran görüyorum bilgisayar işliyor.
Aklıma gelen tek şey format ile temiz kurulum.Eğer diskinde önemli bir veri yoksa temiz kurulum yapabilirsin.

Bana da oldu çözümü bilgisayarcıya götürerek çözdüm PC'yi bir daha güncelledi.

Dostum sen bilgisayarcıya götürmekle uğraşma.Dediğim gibi bi temiz kurulum işini görecektir.Boşuna para harcamana gerek yok.

Geri
Yukarı