Bilgisayarı nasıl öğrenebilirim?

305286

Hectopat
Merhaba ben bilgisayarı bilmek isteyen genç birisiyim yanlış anlamayın 50 yaşındaki dayılar gibi değilim belli bir bilgim var ama sizler gibi tafsilatlı haliyle en ince ayrıntısına kadar donanımlarını işlemcisini falan nasıl çalıştığını ne yaptığı gibi gibi şeylerini öğrenmek istiyorum nasıl öğrenebilirim?

Merhaba ben bilgisayarı bilmek isteyen genç birisiyim yanlış anlamayın 50 yaşındaki dayılar gibi değilim belli bir bilgim var ama sizler gibi tafsilatlı haliyle en ince ayrıntısına kadar donanımlarını işlemcisini falan nasıl çalıştığını ne yaptığı gibi gibi şeylerini öğrenmek istiyorum nasıl öğrenebilirim?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunun gibi videoları izleyebilirsin Technopat'tan, sonra yavaş yavaş artırarak incelemeni tavsiye ederim. Zaten forumu okuya okuya bilgi artıyor.

Bunun için teknoloji kanallarını bol bol takip etmen gerekir, eskiden özellikle çoğu youtuber ince ince sistemi toplarken video çekerdi ama artık pek göstermiyorlar.
Ama en ama en etkili yöntem sürekli kurcalamaktır, fakat bunu pahalı bir sistem üzerinde deneme :)

Geri
Yukarı