Bilgisayarı sıfırladıktan sonra Realtek kayboldu

Dostum, eğer bilgisayarını sıfırladıysan, tüm sürücülerin gitmiş demektir.
Anakartının sitesinden gerekli sürücüleri kur.
Ekran kartı sürücünü de kur.

Zaten sürücüleri kurduğunu ve buna rağmen Realtek'in yazılımının çalışmadığını arkadaş belirtmiş, tekrar içeriği okuyun.
İçinde ASUS setup var bir de normal setup var hangisini yuklemelıyım

Normal setup yapın olmazsa tekrar sürücü kurulumu durumunda sürücüyü kaldırın ve ASUS setup olarak yükleyin.

Dostum, eğer bilgisayarını sıfırladıysan, tüm sürücülerin gitmiş demektir.
Anakartının sitesinden gerekli sürücüleri kur.
Ekran kartı sürücünü de kur.
anakartından kurdum yenıden baslatma ıstedı yenıden baslattım ama sonuc hala aynı kurulmamıs program files ta da gozukmuyor ne de aygıt yonetıcısıne geldı
maalesef unlemlı hala
Zaten sürücüleri kurduğunu ve buna rağmen Realtek'in yazılımının çalışmadığını arkadaş belirtmiş, tekrar içeriği okuyun.

Normal setup yapın olmazsa tekrar sürücü kurulumu durumunda sürücüyü kaldırın ve ASUS setup olarak yükleyin.
hocam verdıgınız lınktekı dosyayı ındırdım ve kurdum setup'ı ama aygıt yonetıcısıne sadece nvıdıa hıgh defınıtıon geldı sımdı asus setup'ı deneyecegım

Hocam denedim dediğinizi ama geri sadece Nvidia geldi realtek gelmedi,Asus setupı da denedim karşıma cmd çıktı 20 30 saniye sonra o da kapandı

Dosya Ekleri

• hata.PNG
    hata.PNG
    8,4 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:

Geri
Yukarı