Bilgisayarı taramak için Anti-Virüs programı önerisi

Sisteminiz çok eski değilse bir fark yaratmayacaktır. Örneğin Kaspersky'ın oyun modu var. Siz oyundayken tarama veya güncelleme yapmıyor. Bu sayede performans farkı olmuyor.

Hocam peki Kaspersky boşta işlemci RAM kullanımı fazla olur mu?

Windows 10 için defender yeterli diye düşünüyorum. Bir dosya kurmadan önce VirusTotal'da taratırsanız ekstradan koruma sağlamış olursunuz. Antivirüsler oyun performansını önemli ölçüde etkiliyor, en azından benim bilgisayarımda.

Kaspersky ve MBAM ekstra hitman pro
Ayrıca oyun performansını etkilemiyor en fazla 1 - 2 FPS.

Kaspersky Security Cloud Free kurun, tam tarama yaptırın ve bir daha silmeyin. Şu ana kadar kullandığım en güzel -ücretsiz- AV programı bu çıktı. Windows Defender bazı tehditleri ıskalıyor ve bazen de false positive çıkarıyor. Hiç yoktan yine iyidir ama KSC yüklemenizi öneririm.

Norton öneriyorum. Oyuncular için özel versiyonları'da mevcut.

Hocam Kaspersky ücretliyken neden herkes onu öneriyor? Ücretsiz hiç mi alternatif yok?
Kaspersky genel olarak iyi bir yazılım. Koruması, özellikleri sağlam. Ücretine değer.

Ücretsiz olarak Kaspersky Security Cloud Free var. Alternatif olarak: Comodo Internet Security.

Sonradan kaldıracaksanız hiç kurmayın? Anti-virüs yazılımlarının amacı sistemi korumaktır. Tarama veya sonradan silme değildir.

Amacınız sadece tarama ise; Kaspersky Virus Removal Tool, Norton Power Eraser, EmsiSoft Emegency Kit bakılabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…