Bilgisayarı yeniden başlatınca otomatik onarım ekranı açılıyor

BloodPolo

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayara restart attım ve açildiıgında otomatik onarıma aldı sonradan ise, kişisel bilgisayarınızda tanımlama yapılıyor dedi bir türlü düzelmedi. Çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bu tür eylemler genelde İşletim sistemin güncel olmadığında gerçekleşir. Bir CD ya da Flash Bellek yardımı ile internetten Windows 10 Pro en güncel sürümünü alıp bilgisayarına o sürümü yüklemeni tavsiye ederim. (bilgisayar tamircileri de bu işi yapar ama çok pahalı :D)

Dostum bu tür eylemler genelde işletim sistemin güncel olmadığında gerçekleşir. Bir CD ya da flash bellek yardımı ile internetten Windows 10 Pro en güncel sürümünü alıp bilgisayarına o sürümü yüklemeni tavsiye ederim. (bilgisayar tamircileri de bu işi yapar ama çok pahalı :D)

BIOS'um 2019 sürümüymüş ve ben buna bir türlü Update çekemiyorum anakartım Çin malı bir Colorful marka.

Kankam, uzun süredir bu işlerle uğraşan bir dostum ile senin sorununu araştırdık. BIOS'unu güncelleyebilmen için, Colorful sitesinden BIOS Flash etme dosyasını bulup, Flash Belleğine atman gerekiyor. Sonra BIOS'u güncellerken Flash Bellekten Flash Edeceksin.

Yeni konular

Geri
Yukarı