Bilgisayarım biri tarafından izlenebilir mi?

Hocam bu kadar önem veriyorsanız Kaspersky gibi antivirüs programları kullanmanızı öneririm. Şu anlık kullanımınızda herhangi bir virüs bulaşmamıştır.

Hocam Kaspersky yetkililerinin okuma izni yok mu? Aslında öyle önemli bir şey barındırmıyorum Reddit uygulamasında olan yurt dışı videolari falan örnek; adamın asansör boşluğuna düşmesi falan.

Özel bir fotoğraflar ve videolar var sistemimde, dosyalarda bu birileri tarafından izlenebilir mi? Windows yetkilisi dahi olsa... (Not: Hemen yanlış anlamayın.)

RAT virüsü yersen izlenir hocam.

Hocam Kaspersky yetkililerinin okuma izni yok mu?

Tabii ki hayır hocam. Sadece eğer virüs algılarsa bunu kendini geliştirmek için kullanabilir diye biliyorum ancak sizin dosyalarınızı inceleme gibi bir hakları yok.

Hocam dosya dediğim şey EXE dosyası da olabilir BAT dosyası da olabilir uygulama dediğiniz şeyin uzantısı ne peki?

Dosyaların uzantısı olmaz efendim. Hatta dikkat ederseniz dosyaları çoğu depolama sitesi kabul etmez .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…