Bilgisayarım kısmına giremiyorum ve Windows arama çubuğu çalışmıyor

• Konuyu başlatan Kdr454
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 955

Kdr454

Kilopat
Yer
TR
Daha fazla  
Merhaba.
Daha önce hiç karşılaşmadığım bir hata var bilgisayarımda. 2 gündür bununla uğraşıyorum.
Bilgisayarım kısmına girmek için çift tıklıyorum ama giremiyorum. Ayrıca Windows arama çubuğu'da çalışmıyor.
Bilgisayarım kısmına basıyorum 10-15 DK sonra açılıyor ama Windows kasmıyor çok hızlı bir şekilde çalışıyor.
Sistemim imzamda, Windows 10 kullanıyorum. Windows, Kingston A2000 NVMe M.2 SSD içine kurulu.

İmzadaki sistem: RX570 4GB-Ryzen 5 1600AF-Corsair Vengeance 8+8 16GB 3200MHz-Gigabyte B450M S2H-Viewsonic VX2458 C-MHD 144Hz 1MS-Gamepower Warlock blue-Gamepower Mihawk 7.1-Gamepower Ursa V2 -- Moderasyon

yeniden başlat bazen olur öyle bendede oluyo geçer yeniden başlatırsan

Bende aynı şekilde sorun yaşıyorum. Geçiçi çözüm olarak görev yöneticisinden "Windows Gezgini" 'ne sağ tıklayıp "Yeniden başlat" tılayınca düzeliyor.

yeniden başlat bazen olur öyle yeniden başlatırsan geçer

Bende aynı şekilde sorun yaşıyorum. Geçiçi çözüm olarak görev yöneticisinden "Windows Gezgini" 'ne sağ tıklayıp "Yeniden başlat" tılayınca düzeliyor.
En kolay geçici çözüm buymuş . Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• resim_2021-01-07_150134.png
    241,6 KB · Görüntüleme: 38
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…