Çözüldü Bilgisayarıma durduk yere oyun reklamı indi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CGx

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarıma durduk yere World of Tanks ve crossout oyunun reklam uzantısı indi yani program gibi gözüküyor ama girince kendi internet sitelerine atıyor virüs müdür? ESET'le tarattım bir şey bulmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Format atın kesin çözüm olacaktır.

Niye format atasın? Bu forumdaki neredeyse herkes format delisi, gelene geçene format atın diyorsunuz.

Kurduğun bir programda tikleri okumadan ileri tuşuna bastıysan, kurulum ayarlarını okumadan devam ettiysen kurulmuştur. ESET'le taratıp bir şey bulamadıysan denetim masasından istemediğin programları kaldır. Bir daha bir şey kuracağında kurulum detaylarını okuyarak ilerle. Bu kadar.

Olur da işe yaramazsa veya içim rahat etmez diyorsan, Adwcleaner indir kur tarat. Sorununu çözecektir.
Format atın kesin çözüm olacaktır.

Niye format atasın? Bu forumdaki neredeyse herkes format delisi, gelene geçene format atın diyorsunuz.

Kurduğun bir programda tikleri okumadan ileri tuşuna bastıysan, kurulum ayarlarını okumadan devam ettiysen kurulmuştur. ESET'le taratıp bir şey bulamadıysan denetim masasından istemediğin programları kaldır. Bir daha bir şey kuracağında kurulum detaylarını okuyarak ilerle. Bu kadar.

Olur da işe yaramazsa veya içim rahat etmez diyorsan, Adwcleaner indir kur tarat. Sorununu çözecektir.

Çözüm

Olur da işe yaramazsa veya içim rahat etmez diyorsan, adwcleaner indir kur tarat. Sorununu çözecektir.

ESET bazen virüsleri görmüyor, format kesin çözüm olacaktır, ondan dolayı.

Geri
Yukarı