Çözüldü Bilgisayarımda sadece beyaz bir çizgi var

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

valenn

Hectopat
Daha fazla  
Bu sabah bilgisayarımı açtım ve resimdeki şeyle karşılaştım. Bu dün de olmuştu yeniden başlattığımda düzelmişti. Şimdi tekrar yeniden başlattım olmadı. Fişini çektim taktım yine olmadı. Klavye mouse ışıkları yanıyor. O beyaz çizgi bir metin yazmak için mi gibi düşündüm bir şey mi yazmam gerekiyor acaba diye ama tuşlara basıyorum hiçbir şey olmuyor. Yardım edebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 20201219_142036.jpg
    20201219_142036.jpg
    70,8 KB · Görüntüleme: 110
Çözüm
Arkadaşlar bilgisayar düzeldi. Çok garip ama Logitech F710 Gamepad'in USB alıcısını çıkarttım düzeldi. Çünkü ben bu kolu dün satın aldım taktım bilgisayarı sonraki açtığımda hata almıştım. Saçma ama denemeye değer dedim ve bilgisayar düzeldi :)
BIOS pilini tam ekran kartının altına koymuşlar :( ekran kartını çıkartmam gerekecek.

Olmazsa onboarddan görüntü almayı dener misin?

Önce bunu deneyeyim sonra olmadı ekran kartını çıkarıp BIOS pilini tak çıkar yapıp BIOS sıfırlayacağım. Ama işlemcim Ryzen 5 3600 görüntü alabilir miyim?

Arkadaşlar bilgisayar düzeldi. Çok garip ama Logitech F710 Gamepad'in USB alıcısını çıkarttım düzeldi. Çünkü ben bu kolu dün satın aldım taktım bilgisayarı sonraki açtığımda hata almıştım. Saçma ama denemeye değer dedim ve bilgisayar düzeldi :)

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı