Çözüldü Bilgisayarımı Güvenli Modda Açamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

M.CaN

Kilopat
Makaleler
16
Yer
Kırşehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar geçen gün ESET'in antivirüs programını yüklemiştim. Silmek için bir program gerekiyordu ve Güvenli Modda başlatılması gerekiyordu. Ancak F8 veya Shift+F8 ile güvenli mod açılmıyor. Bilgisayarın güç seçeneklerinden Hızlı Başlatmayı açtım denedim, kapadım denedim olmadı. Bios ayarlarını Default yaptım yine bir şey değişmedi. Açılış logosunu kapadım denedim, açtım denedim hiçbir şey değişmedi. Önceden hiç güvenli modda açmış mıydım hatırlamıyorum maalesef. Hatta bilgisayarımın BIOS güncellemesini yaparken de 4-5 defa denememe rağmen başarısız olmuştum (Galiba o zaman Windows dosyalarımın eksik olduğunu söylemişti, onarma vs. bir şeyler yapmıştım galiba olmamıştı). Neden böyle bir şey oluyor hiç anlamadım. Acaba format mı atmalıyım :confused:

Bilgisayarımın;

Marka/Modeli: MSI GE60- 0NC
Anakart Modeli: Micro-Star International Co., Ltd. MS-16GA (SOCKET 0)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeniden Başlat derken Shift tuşuna basılı tut.

Shift tuşuna basılı tutunca bu ekran geliyor:

1cpt.jpg

Devam seçeneğine basınca yeniden başlatılıyor; ama güvenli mod açılmıyor.

Devam demeyeceksin zaten. Sorun gider diyeceksin. İzle:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Devam demeyeceksin zaten. Sorun gider diyeceksin. İzle:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok teşekkür ederim abi. Güvenli Moda girdim. Umarım silerim şu antivirüsü.

- - - Güncellendi - - -

Antivirüsü de sildim :) Tekrar teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı