Bilgisayarımın açılış hızı yavaşladı

TheYavuZ

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımın açılış hızı durduk yere yavaşladı. Önceden 6-7 saniyede açılırken şimdi daha uzun sürüyor. Önceden SSD sağlığım 99 iken şimdi ise 98'e düşmüş. Başlangıç uygulamalarını kapatıp da denedim yine aynı. Acaba bilgisayar parçalarında mı sorun var? Sizce ne yaparsam düzelir, nasıl çözebiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarımın açılış hızı durduk yere yavaşladı. Önceden 6-7 saniyede açılırken şimdi daha uzun sürüyor. Önceden SSD sağlığım 99 iken şimdi ise 98'e düşmüş. Başlangıç uygulamalarını kapatıp da denedim yine aynı. Acaba bilgisayar parçalarında mı sorun var? Sizce ne yaparsam düzelir, nasıl çözebiliriz?

Bilgisayara yüklediğiniz dosyalardan ve masaüstünüzde bulunan dosyalar açılış hızını yavaşlatabilir ayrıca hangi SSD türünü kullanıyorsunuz? 6-7 saniyede açılan bir bilgisayar görmedim en hızlısı 13sn falan gördüm ben mld M300 M.2 NVMe SSD 500GB kullanıyorum yaklaşık 18 saniyede açılıyor 120 GB boş yer ve sağlığı %99

Ve şu an tam olarak kaç saniyede açılıyor? 20 saniyede açılıyorsa ortalama normal bir değer herhangi bir sorun yok, SSD çalışma saati kaç?

Yeni konular

Geri
Yukarı