Bilgisayarın ekran kartını ayrı satmak kâr sağlar mı?

Ldn9118a

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, bugün ilanıma mesaj atan birisi sadece ekran kartı satıyor musunuz diye sordu ben olmaz diye düşündüm ama sonradan aklıma geldi belki daha karlı olur diye. Ne yapayım, fikirlerinizi almak istiyorum.

Sistem özellikleri:
AMD Ryzen 3 3100.
Gigabyte B550M S2H.
2x8 GB 3600 MHz RAM.
SanDisk 480 GB SSD.
Aerocool menace saturn kasa.
Aerocool 400W VX Plus güç kaynağı.

Ben monitörlü satıyorum ama bazen sadece kasa veya sadece monitör isteyenler oluyor bu sefer de ekran kartı isteyen çıktı. Nasıl daha karlı? (şuraya monitör ve ekran kartını da yazayım.)

Galax GTX 1650 Super ekran kartı
Acer KG241qs 24” 165 Hz monitör.

Hepsi birlikte: 7299 TL ilanda.
Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Toptan satmak her zaman daha zararlı olur ama ekran kartını olur da ayrı satarsanız bilgisayarın kalanı aşırı değer kaybedecek bu yüzden ekran kartını ayrı satıp yerine GTX970 gibi daha eski bir kart koyup satmaya çalışanları gördüm ama bence uğraşmaya değmez hepsini satın gitsin eğer paraya ihtiyacınız varsa.

Biliyorum zorlanıyorum zaten satmakta, adam gelip 7000 TL’lik şeyi 5500’e istiyor sinir bozuyor.
Toptan satmak her zaman daha zararlı olur ama ekran kartını olur da ayrı satarsanız bilgisayarın kalanı aşırı değer kaybedecek bu yüzden ekran kartını ayrı satıp yerine GTX970 gibi daha eski bir kart koyup satmaya çalışanları gördüm ama bence uğraşmaya değmez hepsini satın gitsin eğer paraya ihtiyacınız varsa.
Yani ekran kartı 2500, kasa 3500-4000’e gitmez mi? Ekran kartsız sistem diye satarım, olmaz mı?

Biliyorum zorlanıyorum zaten satmakta, adam gelip 7000 TL’lik şeyi 5500’e istiyor sinir bozuyor.
Bilgisayar kısmında çok çıkarcı, asalak insanlar var ne yazık ki 50-100TL için bile moral bozuyorlar insana rahatsızlık veriyorlar. Siz sabredin eğer 2 hafta içinde bakarsınız ilgilenen yoksa azar azar indirmeye başlarsınız fiyatı.

Bilgisayar kısmında çok çıkarcı, asalak insanlar var ne yazık ki 50-100TL için bile moral bozuyorlar insana rahatsızlık veriyorlar. Siz sabredin eğer 2 hafta içinde bakarsınız ilgilenen yoksa azar azar indirmeye başlarsınız fiyatı.
Bazen düzgün alıcılar çıkıyor ama harbiden zor iş, letgo sahibinden hepsinde toplam 20 kişi kadar mesaj atan çıktı, 7-8 tanesi ölücü, 3-4 tanesi ilgisiz cevap vermeyen, diğerleri de istediğim fiyata alacak olup vazgeçen çıktı.

Ben de daha geçen gün bilgisayarımı sattım tam 3 ay ilan durdu en sonunda satıldı. Sabırlı olmanız lazım. Eğer ayrı satacaksanız en başta ekran kartını satın satılırsa diğerlerini de ayrı ayrı veya toplu satarsınız.

Ben de daha geçen gün bilgisayarımı sattım tam 3 ay ilan durdu en sonunda satıldı. Sabırlı olmanız lazım. Eğer ayrı satacaksanız en başta ekran kartını satın satılırsa diğerlerini de ayrı ayrı veya toplu satarsınız.
Ben toplu satsam daha iyi gibi en kötüsü kasa ve monitörü ayrı satarım. Benim ilanım da 3 ayı geçmiştir, sadece 2-3 kişi almaya niyetli alıcı çıktı, o zamanlar da bir türlü buluşmayı ayarlayamadık öyle yani.

Geri
Yukarı