Bilgisayarın ekranı gidip geliyor

Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarımda herhangi bir işlem yaparken veya hiçbir şey yapmadan öylece dururken kendi kendine bilgisayar ekranı kapanıyor ve tekrar açılıyor. Tekrar açıldığında ise o an ki video izliyorsam veya oyun oynuyorsam hepsi kitleniyor. Aynı zamanda Discord'da da "yeni ses cihazı bulundu" şeklinde uyarı alıyorum. Yani sanki ses veya görüntü ile ilgili ne varsa sıfırlanıyor gibi bir şeyler oluyor. İş yapamaz oldum bu sorunu nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_4.jpg
    Screenshot_4.jpg
    20,6 KB · Görüntüleme: 55
Hocam ekran kartından kaynaklı gibi bence ama en iyi öncelikle DDU kullanarak ekran kartı sürücüsünü bir silin. Ondan sonra yeniden yükleyin. Ha bir de düşük bir ihtimal ama kablo bozuktur belki de.

Hocam ekran kartından kaynaklı gibi bence ama en iyi öncelikle DDU kullanarak ekran kartı sürücüsünü bir silin. Ondan sonra yeniden yükleyin. Ha bir de düşük bir ihtimal ama kablo bozuktur belki de.

Ya hocam Adobe uygulamaları ile ilgili bir problem yaşıyordum Adobe yetkilisi uzaktan bağlanıp sürücülere bir şeyler yaptı o zamandan beri oluyor zaten. Driveri farklı bir şeye çevirdiydi falan. DDU nedir acaba bir araştırayım teşekkür ederim hemen deniyorum.

Teşekkürler, DDU ile ekran kartını silip tekrar yükledim ve bütün sürücüleri güncelledim sorun düzeldi.

Ya hocam Adobe uygulamaları ile ilgili bir problem yaşıyordum Adobe yetkilisi uzaktan bağlanıp sürücülere bir şeyler yaptı o zamandan beri oluyor zaten. Driveri farklı bir şeye çevirdiydi falan. DDU nedir acaba bir araştırayım teşekkür ederim hemen deniyorum.

Teşekkürler, DDU ile ekran kartını silip tekrar yükledim ve bütün sürücüleri güncelledim sorun düzeldi.
Rica ederim, iyi günler.

Geri
Yukarı