Bilgisayarın hiç ısınmaması bilgisayara zarar verir mi?

Isımamasi gayet iyi fakat 30 biraz az oyun oynarken kaç oluyor? Yani ben en az 50 gördüm

Sistemin aynısı arkadaşımda da var onda boşta 45 yükteyken 60 dereceleri gördüğü için sordum. Onun odası benim odama göre çok daha soğuk.

Isımamasi gayet iyi fakat 30 biraz az oyun oynarken kaç oluyor? Yani ben en az 50 gördüm.

Max 42.

Arkadaş tam olarak donanımların kendini işine veremediğini o yüzden ısınmıyor olabileceğini düşünerekten sormuş sanırım dalga geçmeyelim lütfen

Arkadaş tam olarak donanımların kendini işine veremediğini o yüzden ısınmıyor olabileceğini düşünerekten sormuş sanırım dalga geçmeyelim lütfen
Doğru diyorsunuz hocam, çocuk sorduğuna pişman oldu.
@pear01 Dostum oyun oynarken Afterburner'ı aç, ekran kartına bak. AAA oyun olursa daha iyi olur. APU sistemlerde nasıl gözüküyor Afterburner bilmiyorum ama GPU kullanımı %100'e yakınsa bilgisayarının çalışmasında sorun yoktur. %100 ise işlemci de doğru çalışıyordur zaten. İstersen ayrıca CS veya Valorant'a da bak. Direkt olarak R23 testi de yapabilirsin.
Soğuk olmasının sebebi birden fazla olabilir, kasanın düzenini iyi yapmışsındır, daha iyi macun sürülmüştür, kasanın odadaki konumu daha iyidir vs. vs. bir sürü sebep buluruz. Olması gerektiği gibi çalışıyorsa sorun yoktur.

gpu kullanımı %70 olarak görünüyo

Çok riskli bir durumdur dikkat edilmesi ve itina ile yaklaşılması gerekilmektedir ben pek fikir türetemedim bu soruyu uzmanlara sormak gerekir(!)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…