Bilgisayarın Kapatılmasına Rağmen Tekrar Açıldığında Kapatılan Uygulamaların Tekrar Açılması

Emre Gural

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da iyi anlatamadığım gibi bilgisayarı kapatıyorum, kapanırken örneğin Chrome açık. Otomatik kapanıyor ve dolasıyla ancak yeniden açtığımda ise Chrome sanki kapanmamış gibi tekrar açılıyor. Sadece Chrome için değil, tüm programlarda oluyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Başlıkta da iyi anlatamadığım gibi bilgisayarı kapatıyorum, kapanırken örneğin Chrome açık. Otomatik kapanıyor ve dolasıyla ancak yeniden açtığımda ise Chrome sanki kapanmamış gibi tekrar açılıyor. Sadece Chrome için değil, tüm programlarda oluyor. Yardımlarınızı bekliyorum.
Ben denedim bende öyle bir sorun olmuyor hatta az önce denedim 2-3 uygulama açıkken bilgisayarı kapattım açtım açılmadılar normal masaüstü geldi

Aynı sorun bende de var. Windows 10 1709 sürümünü kullanıyorum ve bilgisayarım kapanmıyor. Bir an önce güncelleme gelsin artık elle bilgisayar kapatıyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı