Bilgisayarın Windows 10 desteklediğine nereden bakılır?

4 kere yazdınız ama hep aynı ISO'yu mu yazdınız?

Yok 2 kere yükseltmeye çalıştım başarısız dedi 1 kere WinRAR ile denedim mor pixeller oldu 1 kere format atmaya çalıştım gene aynı oldu.

Bundan sonra bir şey oluyor mu kurulum devam ediyor mu? Yoksa burada kalıyor mu?

Devam ediyor ama kurulum yarıda çöküyor ve mor pixeller oluyor ve yazılar bozuk oluyor.

Yok 2 kere yükseltmeye çalıştım başarısız dedi 1 kere WinRAR ile denedim mor pixeller oldu 1 kere format atmaya çalıştım gene aynı oldu.

Hocam Microsoft'un sitesinden ISO indirme aracını kullanarak ISO'yu tekrar indirim yazılım zaten USB'ye otomatik ISO'yu yazacaktır bir de bu şekilde deneyin yine olmazsa emin değilim belki HDD veya SSD'niz de sıkıntı olabilir.

Hocam Microsoft'un sitesinden ISO indirme aracını kullanarak ISO'yu tekrar indirim yazılım zaten USB'ye otomatik ISO'yu yazacaktır bir de bu şekilde deneyin yine olmazsa emin değilim belki HDD veya SSD'niz de sıkıntı olabilir.

O aracı kullandım zaten bu arada boot yaparken HDD'yi seçtim o yüzden mi böyle oluyor.

Bilgisayarım Windows 10 indirirken hata veriyor, bilgisayarımın Windows 10 desteklediğine nereden bakacağım?

Windows 10'nu Microsoft'un kendi sitesinden mediacraft toolu indirerek kurduysanız direk indir seçeneğine tıklarsanız hata verebiliyor fakat ISO dosyasını kurup DVD yazma uygulaması olan UltraISO ile DVD yazıp tekrar kurarsanız herhangi bir sorun çıkmayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı