Bilgisayarınıza hiç virüs bulaştırdınız mı?

Bir 5 kere vardır çünkü erkek adam gibi antivirüs yüklemiyorum kullanmıyorum (isteyen antivirüs kullansın şimdi biri gelir dislike atar direkt şaka amaçlı)

Bulaştırmadım galiba.

Evet çok eskiden Half-Life indirmeyi deniyordum çocuktum. Bilgisayar kapandı açılmadı. Sonra tamire gönderdik format filan attı adam düzeldi.

Çoook. O zamanlar bilgisayarda McAfee vardı. Crack Age of Empires 2 indirmek istedim. Oyunu kurup açtığımda oyun açılmıştı fakat McAfee Çince olmuştu. Görsellerden anladığım kadarıyla güvenlik duvarı kapatılmış. Onun dışında Minecraft yüklemek isterken Portal Sepeti bulaştırmıştım. Tabii bunların hepsinin sonu format olmuştu.

Abimin bilgisayarında 300ü geçmiş virüs vardı tek bir taramada bende 120 gibi bir sayıydı.

Bende günlük tam 3 güne 3 defa format atıyorum. Sebebi ise tost makinema hangi sistem yükleyeyim bilemiyorum.

7 iyidir profilinden yüklemişsin zaten Windows Vista bulaşma XP artık çok garip ama kullanılır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…