Bilgisayarınızda eski sürüm olarak kullandığınız programlar nelerdir?

otocad.PNG
otorar.PNG

Bu iki program eski sanırsam. AutoCad crack bu arada.

O zaman böyle devam et :D.
Arşiv kaç GB ayıptır sorması?

430GB. Arşiv olayı da bitti artık. Eskiden internet bulmak zordu, bulsak dahi müziği bulmak da zordu. Sağdan soldan toplar biriktirirdik. Artık indirmiyoruz bile. Ama Spotify vb. uygulamalar müzikaliteyi bayağı düşürdü.

430GB. Arşiv olayı da bitti artık. Eskiden internet bulmak zordu, bulsak dahi müziği bulmak ta zordu. Sağdan soldan toplar biriktirirdik. Artık indirmiyoruz bile. Ama spotify vb. uygulamalar müzikaliteyi bayağı düşürdü.
Biriktirmek için hala çok yer var. Fakat seed yok anlarsın ya :D.
Benim de 60GB arşivim vardı (babam harddiski formatladı yanlışlıkla :D) ama daha yeniyetmeyim, yaş 17 :D.
Diyorum ki keşke 90lı yıllarda doğsaydım, o yıllarda bir geek olmak isterdim.

Biriktirmek için hala çok yer var. Fakat seed yok anlarsın ya :D.
Benim de 60GB arşivim vardı (babam harddiski formatladı yanlışlıkla :D) ama daha yeniyetmeyim, yaş 17 :D.
Diyorum ki keşke 90lı yıllarda doğsaydım, o yıllarda bir geek olmak isterdim.

Keşke doğsaymışsın baya eğlenceliydi ama şuan yaşlanıyor olacaktın orası kötü :) Ben 89 doğumluyum. İnternet ile çok küçük yaşta tanıştım ama aşırı pahalıydı. Dergilerden hediye 3 saatlik, 5 saatlik internet çıkardı. Telefon hattını bilgisayara takıp çevirmeli bağlanıyorduk meşhur cızırtı sesiyle. Google vb. arama motorları da yok. Güzel web sitelerinin adını deftere not ederdik, o listeden girerdik. Arkadaşlarla site alış verişi yapardık. Herkes bulduğu güzel siteleri birbirine paslardı site arşivi yapardık.

Geri
Yukarı