Bilgisayarınızdaki oyunları paylaşın

Bütün oyun simgelerini seç sağ tık sil. Ekran görüntüsünü alıp at ve geri dönüşüm kutusundan simgeleri geri yükle.
😎😈
Güzel taktik. Ama 'Not even close.'. Hikayeli oyunları genellikle seviyorum ve oynuyorum. Half-Life ve Subnautica mesela. Ama 120GB SSD'm olunca ve çok fazla oyun oynamayı sevmememden de ötürü şu anlık bilgisayarımda oyun bulunmuyor. 😉

Ekran görüntüsü 2021-05-28 181803.png

Ekran görüntüsü 2021-05-28 181822.png

Bir şekil kütüphaneyi ekrana sığdırmayı başardım. 😇

1-1.png1-2.png

Düzenleme: Technopat'a görsel yüklenirken otomatik olarak sıkıştırılmış oldundan net görünmediğini fark ettim. İkiye bölüp atmayı denedim, ancak sıkıştırmaya devam ediyor. Bu hali ne kadar okunaklı olur bilmiyorum. 😓

Son düzenleme:
Ne yapıyorsunuz ya?
Alışkanlık meselesi aslında. Eskiden içimde çok fazla oyun oynama isteği vardı. Ama ben bilgisayarımı geliştirmekle ve her bilgisayarı açışımda nasıl Chrome'da sorun çıkartmayacak, Web'de gezinirken beni bunaltmayacak şekile nasıl getiririm diye uğraşıyordum. Zaman geçti. Artık hevesim de kalmadı. Bilgisayarımın iyi olması şu anlık bana etki etmiyor yani. Sadece Web'de daha stabil ve hızlı bir deneyimim oluyor. Oyun yerine başka şeylere bakıyorum.

Geri
Yukarı