Bilgisayarınızdan memnun musunuz?

Evet ama keşke masaüstü alsaydım. Aynı fiyattaki masaüstü PC'nin benim laptopdan 2 kat fazla FPS alması hoş olmuyor.

Laptop kullanıyorum ve memnun değilim. Modeli HP 255 G7 AMD Athlon Gold 3150U

Laptop var i7 CPU 32 RAM 1050ti kart. İdare ediyor ama artık yenilemem gerektiğini hissediyorum. İleride Dolar 30-35 olursa zaten imkansız olacak. 20-25 civarı bütçem var ama emin değilim bu aralar. Hem masaüstü hem laptopları araştırıyorum. İndirimde iyi bir şey bulursam alırım belki.

Memnunum fakat ekran kartı bir tık daha iyi olsa 1650S düzeyinde olsa iyi olurdu.

Hayır. 1 yıldır saçma bir sorun yani aldığimdan beri bir sorun var. Nedeni ekran kartı. Kurtulmak istiyorum ama bilin bakalım ne eksik?

Ne çok memnunum ne de çok kötü. Allah Türkiye'deki gençlerin bilgisayarlarına uzun ömür versin bu halde değil kasa toplamak parça almak çok zor.

Benim sistemime darboğaz olmadan gidebilecek Max. Ekran kartlarından biri 1050 Ti mesela.

Ben öğrenciyim ilçeden ile okula gidiyorum günlük harçlıkla birlikte 100 TL masrafım var ben nasıl 4000TL bir ekran kartına verebilirim! İki gün önce 3 kaynak kitaba 450 TL verdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…