Bilgisayarınızın kasmaması için program önerisi

suleymandy

Centipat
Makaleler
3
Daha fazla  
Eğer bilgisayarınız aşırı derece kötüyse bir program önermek istiyorum o programı kullanarak uzakmasaüstü bağlantısı ile yüksek derece FPS alabilirsiniz, sadece internetinizin 2.4GHz üstü ve internet değerlerinizin 15 Mbps üstü olması gerekiyor aksi takdirde uygulama otomatik sizi programdan atıyor, NVIDIA GeForce Now programını indirerek istediğiniz oyunu yüklemeden oynayabilirsiniz, mesela paranız var ve bilgisayarınız kötü Steam oyun almak istiyorsunuz ve PC kötü olduğu için alamıyorsunuz, ilk önce o oyunun bu programda olduğunu kontrol edip satın almanızı öneriyorum aksi takdirde paranız boşa gider, bu programın desteği Epic Games, Steam, Uplay programlarının içinde olan oyunlara destek veriyor. Yeni olduğu için programa performans güncellemeleri vb. geliyor ve tekrardan daha yeni olduğu için birçok kullanıcı bu programın yararını bilmiyor. (yanlışım olduysa düzeltirsiniz bende burada düzeltirim :] )

Son düzenleme:
Kısaca internetinizin iyi olması lazım arkadaşlar yükleme ve indime değerleri yüksek olması lazım 8 Mbps yükleme ile yine de görüntü çamurlaşıyordu GeForce Now ile bence en az 10 Mbps olması lazım.

Kısaca internetinizin iyi olması lazım arkadaşlar yükleme ve indime değerleri yüksek olması lazım 8 Mbps yükleme ile yine de görüntü çamurlaşıyordu GeForce Now ile bence en az 10 Mbps olması lazım.

10 Mbps'de çok küçük pixeller oluşabiliyor en iyisi 20 Mbps üstü internet yükleme ve indirme değerlerinin yüksek olması lazım.
İnternet frekansınızın minimum 2.4 GHz olması ve internet hızınızın da minimum stabil 15 Mbps olması gerekiyor.

Evet düzenleme yapıyorum hemen.

Bu da Türkiye şartların bayağı zor zaten o internete sahip olan insanların da bilgisayarı iyi oluyor.
Konu kilitlenebilir sanırım :)

Türkiye şartlarına göre zor evet fakat internetim şu an 25 Mbps üstü aldığı için pixelleşmeler çok nadir oluşuyor. Konu kilitlenebilir bana görede :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı