Bilicra Mood Akıllı Lamba Titriyor

Furquality

Hectopat
Yaklaşık 1.5 yıl önce Bilicra Mood akıllı ampul aldım. Her zaman olmasa da bazen ışıkta titreme yaşanıyor. Lambayı resetleyince de aynı sorun devam ediyor. Resetleme sırasında da. Bu, lambanın ömrünü tamamlamaya yaklaştığını mı gösterir yoksa başka bir şekilde düzeltmemin yolu var mıdır? Lambayı 2 3 kez yeniden taktım ve yuvasına daha sağlam oturtmaya da çalıştım değişen bir şey olmadı.

Yaklaşık 1.5 yıl önce Bilicra Mood akıllı ampul aldım. Her zaman olmasa da bazen ışıkta titreme yaşanıyor. Lambayı resetleyince de aynı sorun devam ediyor. Resetleme sırasında da. Bu, lambanın ömrünü tamamlamaya yaklaştığını mı gösterir yoksa başka bir şekilde düzeltmemin yolu var mıdır? Lambayı 2 3 kez yeniden taktım ve yuvasına daha sağlam oturtmaya da çalıştım değişen bir şey olmadı.
Lamba dışında Duy sorunu olacağını düşünüyorum. Lambalarda titremeler duydan kaynaklı oluyor genelde. Eğer duy eskidiyse ondan kaynaklanabilir.

Merhaba, sorununuza yardımcı olamayacağım fakat benim bir sorum var. Resetlemeyi nasıl yaptınız? Modemi sıfırladıktan sonra ampülü ne açabiliyorum ne de telefona bağlayabiliyorum. Uygulamada gösterilen resetleme işe yaramıyor. Bilicra'ya da ulaşamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı