Bilinmeyen aygıt ve temel sistem aygıtı sürücüsü

Deqs

Decapat
Daha fazla  
RAM
GSKILL 16GB DDR4 3200 Mhz
Ekran kartı
RTX 3060
Anakart
MSI PRO Z690-P
İşlemci
i5 12400F
Selam arkadaşlar,

Bilgisayarıma Windows 10 kurdum. Ancak aygıt yöneticisinde "bilinmeyen aygıt ve temel sistem aygıtı" aygıtının sürücüsü kurulmamış görünüyor. Aygıtın donanım kimlikleri bölümüne girdiğimde aşağıdaki değerler yazıyor. Bir türlü çözemedim, yardımcı olursanız sevinirim.

ACPI\VEN_INTC&DEV_1056
PCI\VEN_8086&DEV_464F&SUBSYS_7D361462&REV_05

Belki işe yarar diye sistemimi de aşağıya bıraktım.

Bu sitede System & Chipset Drivers ve Others Drivers yazan yerdeki sürücüleri indirip kurduktan sonra tekrardan kontrol eder misiniz?

Eğer sorun devam ederse atmış olduğum linkteki bütün sürücüleri indirin.

Bu sitede System & Chipset Drivers ve Others Drivers yazan yerdeki sürücüleri indirip kurduktan sonra tekrardan kontrol eder misiniz?

Eğer sorun devam ederse atmış olduğum linkteki bütün sürücüleri indirin.
Bütün driverları indirdim, 1 tanesi oldu 1 tanesi kaldı o da Temel Sistem Aygıtı, PCI\VEN_8086&DEV_464F&SUBSYS_7D361462&REV_05 Donanım kimlikli olan.

Bütün driverları indirdim, 1 tanesi oldu 1 tanesi kaldı o da Temel Sistem Aygıtı, PCI\VEN_8086&DEV_464F&SUBSYS_7D361462&REV_05 Donanım kimlikli olan.
Hocam bu yazmış olduğunuz kimliğin diğer kimlikleri var mı yoksa sadece bu mu yazıyor? Diğer yazanları da atabilirseniz çok iyi olur.

1662481358945.png

Hocam bu yazmış olduğunuz kimliğin diğer kimlikleri var mı yoksa sadece bu mu yazıyor? Diğer yazanları da atabilirseniz çok iyi olur.

Bu oldu, çok teşekkürler yardımcı olduğunuz için.

Geri
Yukarı