Bilinmeyen bir linke tıklamak

rmzn01671

Centipat
Daha fazla  
Twitch'de durduk yere birisi şu şekilde mesaj attı. Linke tıkladım ve yan sekmede CS:GO drop sitesi çıktığı gibi bakmadan kapattım. Bir sıkıntı olur mu?
2 fotoğraftaki linkler birleşik kullanıcının ismi gözükmesin diye yaptım.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Olacağını sanmıyorum bunların çoğu fishing siteleri, sana skin vereceğini vaat ederek siteye giriş yapmanı ister, steamın arayüzünü taklit eden bir site aracılığı ile hesabını ele geçirirler.

Twitch'de durduk yere birisi şu şekilde mesaj attı. Linke tıkladım ve yan sekmede CS:GO drop sitesi çıktığı gibi bakmadan kapattım. Bir sıkıntı olur mu?

Eki Görüntüle 1505320

Eki Görüntüle 1505321

Hocam en fazla IP adresiniz gider bir modem aç kapa yapın geçer eğer yakın zamanda internete drop vb şeyler girerse en yakın Wi-Fi Türk Telekom veya hattı neyse internetinizin şubesine gidin müşteri hizmetleri tınlamaz şubeye gittikten sonra IP adresi değişiminde talep oluştururlar veya direk deştirirler sistem yoğunluğuna göre.

Eki Görüntüle 1505320

Eki Görüntüle 1505321

Hocam öncelikle böyle mesajlara aldanmayın. Bedava skin kazandınız veya sadece linklere. Bu aralar örnek elraen yayınlarında modlar sürekli uyarıları yapıyor. Çünkü hazır CS:GO oynarken milleti keklemeye çalışıyorlar. Bu toplara girmeyin. Ayrıca hemen çıkmışsınız. Giriş yapmadığınız dışında sorun olmaz.

Virüs ve çerez taraması yapın ve böyle linklere tıklamayın aklınızda olsun!
(birşey inmemişse sorun olmaz ama çerezleri bi kontrol edin)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı