Bilinmeyen markalardan ekran kartı alınır mı?

Bu markalar, bilinmeyen markalar değil. Bir çoğunu biliyorum, gördüm, duydum.

Saydıkların iyi markalar."Manli" gibi ne oldugu belli olmayan markalar var onları alma sen.

Daha önce bir forum açılmış. Sapphire ve Zotac hakkında, tavsiye edilmemiş. Ben de yeni bir bilgisayar satın aldım, aldığım Bilgisayarın Ekran Kartının markası Zotac. Bütçem gereği almıştım.

EVGA çok bilinmez GTX 970 SuperClock olan halini kullandım. 1 kere tık demedi. EVGA amerikada ciddi pazara sahip. Ama türkiyede çok bilinmiyor

Bilgisi sınırlı olan kişiler için bilinmeyen marka olması doğaldır. Bildikleri 3 marka varsa onlarda asus, msi dır kesin. Sözlerine itibar edilmemesi gereken kişilerdir kanımca. O kişinin bilmemesi demek bilinmeyen marka olması demek değildir. Ama kıyaslama yaparken doğru kıyaslama yapmak lazım msı 2080 modelinden belki on çeşit vardır, overclock yapılmışı, bellek i fazla olanı vs modeller vardır. Kıyaslamayı yaparken aynı özelliklerde olmalarına dikkat edin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…