Bilişim bölümü için matematik şart mı?

bümbalak

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 10400F RTX 2060 12 GB OC
16 GB RAM 480GB SSD
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar liseye yeni başladım matematik bilmiyorum kafam almıyor fakat İngilizce ve sözel olarak gerçekten iyiyim diyebilirim. Bilişim bölümü seçtim
Matematikten korkuyorum ama yazılımda öğrenmek istiyorum gerçekten ileride bana bir sorun yaratır mı? Ne yapmalıyım? (0 bilmiyor değilim sadece kötü.)

Matematik istemez ben otomasyon okudum lisede matematik 50 puandı önemli olan atölye dersleri onlardan kalırsan sınıfta kalırsın.

Üniversiteli de lazım olabilir yüksek lisans okuyacaksan matematik netlerin daha iyi olmalı.

Arkadaşlar liseye yeni başladım matematik bilmiyorum kafam almıyor fakat İngilizce ve sözel olarak gerçekten iyiyim diyebilirim. Bilişim bölümü seçtim
Matematikten korkuyorum ama yazılımda öğrenmek istiyorum gerçekten ileride bana bir sorun yaratır mı? Ne yapmalıyım? (0 bilmiyor değilim sadece kötü.)
Bende bilisim meslekteyim, eger sinifi geceyim yeter uniye sonra hazirlanirim diyorsan fazla calismana gerek yok diyebilirim hele ki 9 dan sonra 14 16 derse cikiyor mesleki dersler ama diyosanki uniye simdi hazirlancam hergun mat calisman lazim hocam.

Geri
Yukarı