Bilişim teknolojileri öğretmenimiz saçmalıyor mu ?

Her öğretmenin detaylıca her şeyi bilmesi beklenmemelidir arkadaşlar. Belki o öğretmen PI ler zamanında okumuş ve ilgili teknikleri öğrenmiştir. Öğretmene bağlı kalmayıp kişisel araştırmalarımızla tekniğimizi geliştirirsek öğretilen konuya daha hakim oluruz. Hatta konu ile ilgili okulda tartışma yapıp araştırarak sonuca varmalısınız. Bu sayede daha sağlam öğrenirsiniz ve her zaman aklınızda kalır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neredeyse hurdacıdan getirdiği bir MSI K9N6SHM-V anakartı bana yeni teknoloji bir anakart diye yutturacaktı.

Bunu yapan birinden donanım öğrenmek , boş otobüste ayakta gitmeye benziyor benim için.

Bir BT öğretmeni olarak (Şu an staj yapıyorum bu sene bitiyor okul :) ) RAM'in ne olduğunu zor öğreniyoruz, okulda kesilikle donanımla ilgili pek bir şey öğrenmiyoruz...:( Dua et RAM ne biliyor öğretmenin :):):) . Şöyle de bir durum var ki; üniversite öğretim görevlileri de çok bir şey bilmiyorlar.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı