Çözüldü Bilmediğim bir linke yanlışlıkla tıkladım

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sylvia32

Hectopat
İnternette gezerken bir siteye tıkladım AdBlock uyarı verdi fakat geçici olarak engelle dedim ve sitede karşıma hemen 1 milyonuncu müşterimizsiniz gibi bir yazı çıktı. Güvenli olmadığı belliydi fakat siteyi hemen kapattım. Bir şey olur mu sizce?

Çözüm
Bir şey indirilmediyse sorun yok. Ama bazı siteler girdiğiniz gibi sizden izinsiz dosya indirebiliyor. Google Chrome kullanıyorsanız görselde belirttiğim ayarı etkinleştirin. Böylece girdiğiniz bir site sizden izinsiz bir şey indirmek isterse nereye kaydedileceğini seçeceğiniz bir ekran gelecek orada iptale basarak istenmeyen dosyaların inmesinden kurtulabilirsiniz.
Bir şey indirilmediyse sorun yok. Ama bazı siteler girdiğiniz gibi sizden izinsiz dosya indirebiliyor. Google Chrome kullanıyorsanız görselde belirttiğim ayarı etkinleştirin. Böylece girdiğiniz bir site sizden izinsiz bir şey indirmek isterse nereye kaydedileceğini seçeceğiniz bir ekran gelecek orada iptale basarak istenmeyen dosyaların inmesinden kurtulabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    9,1 KB · Görüntüleme: 107
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

O ayar açık değildi gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Eğer bir şey indirmiş olsaydı indirilenlerde gözükürdü diye düşünüyorum. Ayrıca çerezleride sildim.

Yeni konular

Geri
Yukarı