BİM cell 3G SIM kart verdi

VarexCivic

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 2019 gibi BİMCELL almıştım o zaman 3G SIM kart vermişlerdi tuşlu telefon kullandığım için önemsememiştim fakat şimdi sorun oluşturmaya başladı. 4.5G SIM kartı almak için ek ücret ödemem gerekir mi? Nasıl değiştirebilirim? Daha önce bu durumun benzerini yaşayan var mı?

444 4 551 BİMCELL çağrı merkezini arayarak en doğru bilgiyi elde edebilirsiniz hocam.

Hocam aradımda müşteri hizmetlerine bağlanamadım.

Ücreti bilmem de başka bir operatöre geçersen hem daha uyguna paket bulabilir hem de ücretsiz elde edebilirsin. 🐈‍⬛

Babam oyun oyna mıyım diye internetli hat almıyor telefonumda LG G4 gerisini siz düşünün ayrıca evin sınırsız interneti var çok değişik bir durum. Sil süpür ile idare ediyorum.

Hocam aradımda müşteri hizmetlerine bağlanamadım.

Babam oyun oyna mıyım diye internetli hat almıyor telefonumda LG G4 gerisini siz düşünün ayrıca evin sınırsız interneti var çok değişik bir durum. Sil süpür ile idare ediyorum.
İnternetli hat almış olmuyor ki. Zaten numara taşıma ücretsiz, babana paketler orada daha ucuzmuş dersen belki ikna olur. 🥲

İnternetli hat almış olmuyor ki. Zaten numara taşıma ücretsiz, babana paketler orada daha ucuzmuş dersen belki ikna olur. 🥲

Hocam kendisi bir müşterisinin mi ne üstüne emniyet hattı alacak bende kendim için onu ikna etmeye çalışıyorum 1000 ya da 500dk ve 5 GB 40 lira beni de ona geçir diyorum geçirmiyor.

Geri
Yukarı