BİMCELL nasıldır?

Turkcell candır gerisi heyecandır bip ile internetsiz konuşma. Ve daha bir sürü internet kazandıran uygulaması ve üstüne üstlük her yerde çekiyor. Pahalı olması normal gibi.

Vodafone/Türk Telekom nasıldır?
Hocam vodafone bulaşmayın derim. 1 sene kullandım sıkıntı çıkmadı sonra 70 tl ‘ye 1 yıl daha sözleşme yaptım. 4. Ayda 140 tl fatura geldi ,bayiye gidip sorduğumda biz göremiyoruz müşteri hizmetlerini arayın dediler. arayıp sorduğumda ise 4. Ayda kampanyanın iptal olduğunu söylediler. Kim nasıl iptal etmiş bilgi yok, mağdur oldum 1 ay beklemeniz lazım dediler 1 fatura daha geçirdiler 140 tl. En sonunda numaramı türktelekoma taşıdım memnunum şuan.

TURKCELL bırakmadım ama hala aklımda değiştirme konusu.
Paranız Turkcell için yetiyorsa Turkcell'den devam edin bence. Türkiye'nin en iyi GSM hizmeti onlarda olabilir. Ama illa değiştirecekseniz Türk Telekom da olabilir. Vodafone bulaşmayın, babamın hattını kurye getirdi, onay için fatura verdik kuryeye. Vodafone Genel Merkezi'ne ulaşmadığı için hattı kapatacağız mesajı geldi. Çağrı Merkezi arasan hep robot açıyor, o da odun gibi zaten, dalga geçiyoruz. "Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?" diyor. Sonunda robottan sıyırıp müşteri temsilcisine ulaştık, sorunu bildirdik. Sorun çözüldü mü bilmiyorum, ama bu Vodafone'a geçmemek için bir sebep.

Geri
Yukarı